Wersje językowe
pytania? zadzwoń!

(+48) 63 240 77 77 lub napisz sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl

Producenci

Powinny one znajdować się w absolutnie każdej bibliotece. Zaopatrz swoją placówkę oświatową w najlepsze, klasyczne lektury szkolne, które znajdziesz w naszej hurtowni. Posiadamy książki, których czytanie obowiązkowe jest zarówno w pierwszych klaskach szkoły podstawowej, jak i na dalszym etapie edukacji. Z oferty sklepu internetowego mogą również skorzystać klienci indywidualni, aby zakupić swoim dzieciom prawdziwą klasykę literatury.

Hurtownia posiada lektury szkolne, które placówka oświatowa może zakupić poprzez specjalną zakładkę „B2B placówek oświatowych”. Dzięki temu można liczyć na otrzymanie atrakcyjnej oferty cenowej za zakupione książki, jak i dostać ich większą ilość. Jak wiadomo biblioteki szkolne wymagają, aby było w nich więcej lektur ze względu na ilość dzieci w danej placówce.

Zaletą korzystania z naszego sklepu internetowego i hurtowni z książkami, jest przede wszystkim wygoda w składaniu zamówień. Ponadto oferujemy książki w niezwykle atrakcyjnej, niskiej cenie. Dodatkowo znajdziesz u nas same najlepsze klasyki, począwszy od wszystkich części „Dziadów” Adama Mickiewicza, a kończąc z kolei na polskich bajkach satyrycznych. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą w tej kategorii i dowiesz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium